ÚDAJE SPOLEČNOSTI

Firma:Special Cars Servis
Adresa:Benediktská
Město:11000 Praha
Kraj:Praha 1
Telefon:777215186
Fax:
E-mail:special.cs@centrum.cz
Web-stránka:www.specialcarsservis.cz
Adresa prodejny:Praha 2, Vinohradská 155, 50m za křižovatkou Želivského směr centrum u Benzinového čerpadla MEDOS, II. suterén garáží.
Zaměření: klempířské práce, autoservis, autolakovna
Autoslužby: garáže, čištění vozů, ostatní
Podrobnější
informace:
OPRAVY VOZŮ PO KROUPÁCH, promáčklý blatník, dveře, kapoty, střechy-novou metodou PDR-Vytahování a postupné vyrovnávání poškozeného místa za studena, bez porušení laku, přímo na voze a na počkání. Vůz opravený metodou PDR neztrácí na hodnotě, neboť odpadá lakování opravovaného místa a vůz je uveden ještě týž den do původního stavu před poškozením.U nás Váš vůz opravíme rychle, kvalitně a za příjemné ceny. Přijeďte se podívat jak se promáčklé místo ztrácí před Vašima očima a budete mile překvapeni.
Provozní doba:Po-Pá
Sobota
Neděle
Servis, opravy:Special Cars Srevis
Cesta k nám:Za křižovatkou Želivského směr centrum po 50m vpravo, II. suterén garáží u Benzinového čerpadla MEDOS. Navigace SCS.
Motto společnosti:AUTA PO KROUPÁCH , PROMÁČKLÉ DVEŘE, BLATNÍK, KAPOTA, STŘECHA? Vytáhneme a vyrovnáme bez poškození laku, přímo na voze a na počkání,rychle, kvalitně,levně a to metodou PDR, která zaručuje stálou hodnotu Vašeho vozu oproti klasické klempířské opravě při které vždy dojde k poškození laku a opravované místo se pak musí kytovat a lakovat, nemluvě o časové prodlevě při opravě, která je i několik dnů no a po takovém zásahu vždy vůz ztrácí na hodnotě. Proto se přijeďte podívat jak se promáčklé místo ztrácí přímo před Vašima očima.

LOGO SPOLEČNOSTI

FOTOGRAFIE SPOLEČNOSTI

č. 1

      č. 2


Zvětšit foto 1 / 2 / všechny


>> zobrazit nabídku služeb
>> kontaktovat prodejce
>> tisk údajů společnosti
>> poslat údaje emailem
>> zpět na všechny prodejce

Motoristický portál AUTOINDEX.CZ se řadí mezi jednu z nejnavštěvovanějších databází autobazarů a soukromé auto inzerce včetně sítě prodejců z celé ČR. Soukromá auto inzerce je zcela zdarma a v její nabídce se nachází přes 20.000 pravidelně aktualizovaných vozů. Mezi další služby patří internetový obchod s autopříslušenstvím a různými doplňky. Atraktivitu rovněž zajišťují testy a recenze těch nejzajímavějších automobilových novinek na evropských trzích.